IPP096N03LGHKSA1
MFR.Part #
IPP096N03LGHKSA1
JLCPCB Part #
C3276180
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6nF 15nC@10V 2.2V 24pF 30V 35A 42W 660pF 9.6mΩ@10V TO-220 MOSFETs ROHS