APXJ2R5ARA821MF61G
MFR.Part #
APXJ2R5ARA821MF61G
JLCPCB Part #
C3274768
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ 15000hrs@105℃ 2.5V 245mA@120Hz 6.1mm 6.3mm 820uF Polymer ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS