EKY-250ELL471MJC5S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKY-250ELL471MJC5S
JLCPCB Part #
C133442
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 25V 470uF 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS