CY8C22645-12PVXE
MFR.Part #
CY8C22645-12PVXE
JLCPCB Part #
C3235745
Package
SSOP-48
Description
-40℃~+125℃ 10bit 12MHz 16KB 1KB 38 4.75V~5.25V 8 Bit Built-in FLASH Others SSOP-48 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS