CY62148GN-45ZSXIT
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY62148GN-45ZSXIT
JLCPCB Part #
C2953145
Package
TSOP-32
Description
-40℃~+85℃ 20mA 3.5uA 4.5V~5.5V 45ns 4Mbit Parallel Port (Parallel) TSOP-32 SRAM ROHS