MPQ4316GRE-33-AEC1-P
MFR.Part #
MPQ4316GRE-33-AEC1-P
JLCPCB Part #
C3191992
Package
QFN-20(4x4)
Description
-40℃~+150℃@(TJ) 1 1MHz 3.3V 3.3V~45V 6A Buck Buck Built-in Fixed Yes QFN-20(4x4) DC-DC Converters ROHS