IKW15N120CS7XKSA1
MFR.Part #
IKW15N120CS7XKSA1
JLCPCB Part #
C3191655
Package
TO-247-3
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 1.2kV 135ns 170ns 176W 23ns 2V@15V,15A 36A 700uJ 750uJ 95nC FS (Field Stop) TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS