CY9BF218TPMC-G-102K7E1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
CY9BF218TPMC-G-102K7E1
JLCPCB Part #
C5690465
Package
LQFP-176(24x24)
Description
-40℃~+85℃ 128KB 12bit 144MHz 154 1MB 2.7V~5.5V 32 Bit ARM Cortex-M3 Built-in FLASH LQFP-176(24x24) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS