IHW30N140R5LXKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IHW30N140R5LXKSA1
JLCPCB Part #
C20191005
Package
TO-247-3
Description
-40℃~+175℃ 1.4kV 1.52nF 1.95V@30A,15V 140uJ 175ns 210nC@15V 306W 37pF 45pF 4V@0.47mA 80A 90A TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS