FS50R12W2T7BPSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
FS50R12W2T7BPSA1
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 1.2kV 11.1nF@25V 20mW 50A FS (Field Stop) - IGBT Transistors / Modules ROHS