VT107M025E5DRR0NB1VP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
VT107M025E5DRR0NB1VP0
JLCPCB Part #
C3039802
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 25V 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS