KM107M450L36RR0VH2FP0
MFR.Part #
KM107M450L36RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C10738
Package
Plugin,D18xL36mm
Description
100uF 18mm 2000hrs@105℃ 36mm 450V 7.5mm ±20% 插件,D18xL36mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS