EMZJ350ARA101MF80G
MFR.Part #
EMZJ350ARA101MF80G
JLCPCB Part #
C3025053
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 160mΩ@100kHz 35V 6.3mm 600mA@100kHz 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS