EMVH500GRA221MKE0S
MFR.Part #
EMVH500GRA221MKE0S
JLCPCB Part #
C3008504
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 13.5mm 220uF 50V 850mA@100kHz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS