EMZJ250ARA220ME61G
MFR.Part #
EMZJ250ARA220ME61G
JLCPCB Part #
C5633290
Package
SMD,D5xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 25V 360mΩ@100kHz 5mm 6.1mm 96mA@120Hz ±20% SMD,D5xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS