EMVE630ARA101MJA0G
MFR.Part #
EMVE630ARA101MJA0G
JLCPCB Part #
C3008502
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10mm 10mm 2000hrs@105℃ 310mA@120Hz 63V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS