ELE-350ELL330ME11D
MFR.Part #
ELE-350ELL330ME11D
JLCPCB Part #
C1575747
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 2mm 33uF 35V 5mm 71.5mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS