1SMB3EZ13-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
1SMB3EZ13-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C2999086
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1 Independent 12.35V~13.65V 13V 3W 500nA@9.9V 5Ω SMB(DO-214AA) Zener Diodes ROHS