P6SMBJ36CA-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
P6SMBJ36CA-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C7324157
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 10.3A@10/1000us 1uA 36V 44.2V 58.1V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS