RHC-02W270JT
MFR.Part #
RHC-02W270JT
JLCPCB Part #
C2991567
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS