RTJ12KR270FTG
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RTJ12KR270FTG
JLCPCB Part #
C47119841
Package
2512
Description
1W 270mΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS