TC0325F5101T5F
MFR.Part #
TC0325F5101T5F
JLCPCB Part #
C2989458
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS