TC0325B6800T5F
MFR.Part #
TC0325B6800T5F
JLCPCB Part #
C2989042
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS