0201WMF3402TEE
MFR.Part #
0201WMF3402TEE
JLCPCB Part #
C2691505
Description
-55℃~+155℃ 25V 34kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS