TC0325D3901T5F
MFR.Part #
TC0325D3901T5F
JLCPCB Part #
C2989424
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS