HV07W2J0624T5E
MFR.Part #
HV07W2J0624T5E
JLCPCB Part #
C2779309
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620kΩ 800V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS