CQ121WJ039JT4E
MFR.Part #
CQ121WJ039JT4E
JLCPCB Part #
C2771684
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.9Ω ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS