RD400M3R3LO8*9TH-2B2Et
MFR.Part #
RD400M3R3LO8*9TH-2B2Et
JLCPCB Part #
C2987900
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 3.3uF 3.5mm 400V 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS