PBC016M102F120RR1B
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
PBC016M102F120RR1B
JLCPCB Part #
C22385265
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12mm 13mΩ 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 4.1A@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS