RC100M331LO13*25TH-2A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC100M331LO13*25TH-2A1E
JLCPCB Part #
C2987867
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 13mm 25mm 330uF 5mm ±20% 插件,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS