RC100M470LO10*12TH-2A1E
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
RC100M470LO10*12TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365777
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 12mm 3000hrs@105℃ 47uF 510mA@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS