RC450M4R7LO8*16TH-2A1E
MFR.Part #
RC450M4R7LO8*16TH-2A1E
JLCPCB Part #
C365773
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 4.7uF 450V 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS