SMMS0620-4R7M
MFR.Part #
SMMS0620-4R7M
JLCPCB Part #
C2908518
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
3.5A 4.7uH 6A 70mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS