SMMS1350-680M
MFR.Part #
SMMS1350-680M
JLCPCB Part #
C149523
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
135mΩ 2.5A 4.5A 68uH ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS