STE20D391K1DN0FSB0R0
MFR.Part #
STE20D391K1DN0FSB0R0
JLCPCB Part #
C362917
Package
Plugin,P=10mm
Description
1.1nF@1kHz 180J 1W 250V 320V 351V~429V 4.5kA 650V 7.5mm 插件,P=10mm Varistors ROHS