3B2A333JD5B0072075035ES0
MFR.Part #
3B2A333JD5B0072075035ES0
JLCPCB Part #
C435362
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 100V 33nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=5mm Film Capacitors ROHS