EKZN100EC3102MJC5S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZN100EC3102MJC5S
JLCPCB Part #
C2972647
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 12.5mm ±20% Plugin,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS