ERLA201LIN901KR35M
MFR.Part #
ERLA201LIN901KR35M
JLCPCB Part #
C1608465
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 14.2mm 200V 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 6.99A@50kHz 900uF ±10% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS