CY15B108QN-40LPXI
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY15B108QN-40LPXI
JLCPCB Part #
C2948854
Package
UQFN-8
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~3.6V 40MHz 8Mbit SPI UQFN-8 FRAM ROHS