S07S3E300KA5B0S0N0
MFR.Part #
S07S3E300KA5B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914853
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3.5mm 30pF 3kV 7.5mm 7mm SL ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS