B83A472JQ1B0170115060EOY
MFR.Part #
B83A472JQ1B0170115060EOY
JLCPCB Part #
C2893520
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~105℃ 1kV 4.7nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS