L22E684JQ1B0170120070EOZ
MFR.Part #
L22E684JQ1B0170120070EOZ
JLCPCB Part #
C2893975
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 680nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=15mm Film Capacitors ROHS