R06B1E471KN0B0S0N0
MFR.Part #
R06B1E471KN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914703
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2kV 3mm 470pF 6mm 7.5mm Y5P ±10% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS