N12B1B472KQ0T0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
N12B1B472KQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C366814
Package
Plugin,P=5mm
Description
11.5mm 1kV 2.5mm 4.7nF 5mm Y5P ±10% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS