S08S1E560JN0B0S0N0
MFR.Part #
S08S1E560JN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C2914860
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3.5mm 3kV 56pF 7.5mm 8mm SL ±5% 插件,P=7.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS