KM1E221MF115A00CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
KM1E221MF115A00CE0
JLCPCB Part #
C2912377
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11.5mm 220uF 25V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS