MGR02WJ0507A10
MFR.Part #
MGR02WJ0507A10
JLCPCB Part #
C30187451
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
2W 500MΩ Carbon Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS