MGR0W2J0107A10
MFR.Part #
MGR0W2J0107A10
JLCPCB Part #
C51904773
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
100MΩ 3.5kV 500mW Metal Film Resistor ±5% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS