16P8WGJ0121T4E
MFR.Part #
16P8WGJ0121T4E
JLCPCB Part #
C422175
Description
120Ω 16 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS