MF0W2JJ0472A10
MFR.Part #
MF0W2JJ0472A10
JLCPCB Part #
C18724350
Description
4.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS